20 Kasım 2017, Pazartesi
Kadroya geçen sözleşmeli kpss ile başka kuruma atanabilir mi?
Devlet Personel Başkanlığı\'nın resmi görüşünde KPSS ile atamaya hak kazanılacak kadrolara geçişlerde \"5 yıl nakil yasağının\" uygulanmaması gerektiği belirtildi.
ozturk4559 tarafından; 16-11-2013 13:02 tarihinde yazıldı...
 
selamlar,gih sınıfı 9.der.2.kade.memurum.kpss ile öğrenim gördüğüm th 5.derece kadroma tercih yapacam.farklı bir sınıf ve derece farkı 4 .657 nin 74.maddesini anlayamadim.en fazla fark 3 olmalı diyor.tmm naklen geçiş o ama dpb nın duyurusu kpss ile geçersin diyor fakat 74.madde esas alınır diyor.yardmcı olursanız sevinirim.tşklr.