18 Kasım 2017, Cumartesi
Cevapla
Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Hocam üniversitelerdeki memurlar arasında becayiş yapılabiliyor mu?Yani kanuni olarak bu mümkün mü?
1670 gün önce AhmtGllc sordu

Geçerli Cevap:
657 sayılı DMK

Karşılıklı olarak yer değiştirme:
Madde 73 – (Değişik: 30/5/1974 - KHK/12; Aynen kabul; 15/5/1975 - 1897/1 md.)
Aynı Kurumun başka başka yerlerde bulunan aynı sınıftaki memurları, karşılıklı olarak yer değiştirme suretiyle atanmalarını isteyebilirler. Bu isteğin yerine getirilmesi atamaya yetkili amirlerince uygun bulunmasına bağlıdır.
1669 gün önce Site Editörü cevapladı
Cevabınız